Secretariaat

De SER beschikt over een eigen secretariaat (Bureau Secretariaatvoering SER/ROA/GOA).
De huidige samenstelling van het secretariaat bestaat uit de Directeur / Algemeen Secretaris, twee juristen, een algemeen econoom, een niet-Westers Socioloog, een bedrijfskundige en een zestal ondersteunende medewerkers.
Het SER-secretariaat staat onder leiding van de Directeur / Algemeen Secretaris.

Het secretariaat ondersteunt de SER in zijn advies- en overlegwerkzaamheden. Hierbij kan onder andere aan de volgende werkzaamheden worden gedacht:

  • het uitvoeren van vooronderzoek/studie;
  • het compileren van gegevens;
  • het opstellen van (concept)adviezen;
  • eindredactiewerkzaamheden;
  • het verzorgen van informatievoorziening naar de leden;
  • documentatie-beheer;
  • logistiek en overig procesbeheer.
Dhr. drs. Raúl J. Henriquez - Directeur/Algemeen Secretaris

T: (+5999) 461 5328 – ext. 111
E: raul.henriquez@ser.cw

Mw. mr. Sharlyn Curial-Villarreal - Senior Adviseur Adviesorganen (jurist)

T: (+5999) 461 5328 – ext. 110
E: sharlyn.curial-villarreal@ser.cw

Mw. drs. Barbara R. Perquin - Senior Adviseur Adviesorganen (niet-Westers socioloog)

T: (+5999) 461 5328 – ext. 109
E: barbara.perquin@ser.cw

Mw. mr. Miloushka M. Sboui-Racamy - Senior Adviseur Adviesorganen (jurist)

T: (+5999) 461 5328 – ext. 112
E: miloushka.racamy@ser.cw

Mw. Ingrid Bernadina-Provence MBA - Senior Adviseur Adviesorganen (bedrijfskundige)

T: (+5999) 461 5328 – ext. 114
E: ingrid.bernadina-provence@ser.cw

Mw. drs. Sonja Boersma - Senior Adviseur Adviesorganen (econoom)

T: (+5999) 461 5328 – ext. 113
E: sonja.boersma@ser.cw

Mw. Sandra C. Raphaëla - Hoofd Logistieke Ondersteuning

T: (+5999) 461 5328 – ext. 103
E: sandra.raphaela@ser.cw

Mw. Lidia Rocha Teixeira - Documentalist

T: (+5999) 461 5328 – ext. 104
E: lidia.rochateixeira@ser.cw

Mw. Rozette Daal-Macnack - Administratief medewerker

T: (+5999) 461 5328 – ext. 101
E: rozette.daal-macnack@ser.cw

Mw. Ruthsella Doran - Medewerker Logistieke Ondersteuning

T: (+5999) 461 5328 – ext. 100

Mw. Charelly Puriël - Medewerker Logistieke Ondersteuning

T: (+5999)461-5328

Dhr. Michael Ogenia - Bode / Chauffeur

T: (+5999)461-5328

Dhr. Siegert Marten - ICT Medewerker

T: (+5999) 461 5328 – ext. 107
E: siegert.marten@ser.cw