Sekretariado

SER tin su propio Sekretariado (Bureau Secretariaatvoering SER/ROA/GOA).
E komposishon aktual di e Sekretariado ta konsistí di un Direktor / Sekretario General, dos hurista, un Sosiólogo no-oksidental, dos ekonomista, un dokumentalista, un administradó di empresa i seis asistente di ofisina.
E Sekretariado di SER ta bou di direkshon di e Direktor / Sekretario General.

E Sekretariado ta asistí e SER ku tareanan di konsulta i formulá rekomendashonnan. Akí por konsiderá entre otro e siguiente tareanan:

  • ehekushon di un investigashon/estudio preliminar;
  • kompilashon di datonan;
  • formulashon (den konsepto) di rekomendashonnan
  • tareanan di redakshon final;
  • suministro di informashon na miembronan;
  • atministrashon di dokumentashon;
  • atministrashon di logístika i demas prosesonan.
Dhr. drs. Raúl J. Henriquez - Direktor/Sekretario General

T: (+5999) 461 5328 – ext. 111
E: raul.henriquez@ser.cw

Sra. mr. Sharlyn Curial-Villarreal - Senior Adviseur Adviesorganen (hurista)

T: (+5999) 461 5328 – ext. 110
E: sharlyn.curial-villarreal@ser.cw

Sra. drs. Barbara R. Perquin - Senior Adviseur Adviesorganen (Sosiólogo no-oksidental)

T: (+5999) 461 5328 – ext. 109
E: barbara.perquin@ser.cw

Sra. mr. Miloushka M. Sboui-Racamy - Senior Adviseur Adviesorganen (hurista)

T: (+5999) 461 5328 – ext. 112
E: miloushka.racamy@ser.cw

Sra. Sandra C. Raphaëla - Hoofd Logistieke Ondersteuning

T: (+5999) 461 5328 – ext. 103
E: sandra.raphaela@ser.cw

Sra. Lidia Rocha Teixeira - Dokumentalista

T: (+5999) 461 5328 – ext. 104
E: lidia.rochateixeira@ser.cw

Sr. Michael Ogenia - Bode / Shofùr

T: (+5999)461-5328

Sra. Ruthsella Doran - Medewerker Logistieke Ondersteuning

T: (+5999) 461 5328 – ext. 100

Sra. Charelly Puriël - Medewerker Logistieke Ondersteuning

T: (+5999)461-5328

Mw. Dainadira Eustatius-Martis MSc - Adviseur Adviesorganen (Algemeen Econoom)

T: (+5999) 461 5328 – ext. 114
E: dainadira.eustatius-martis@ser.cw

Mw. Irainety Copra MSc - Senior Adviseur Adviesorganen (Algemeen Econoom)

T: (+5999) 461 5328 – ext. 113
E: irainety.copra@ser.cw

Sra. Rozette Daal-Macnack - Asistente Atministrativo

T: (+5999) 461 5328 – ext. 101
E: rozette.daal-macnack@ser.cw

Sra. Ingrid Bernadina-Provence MBA - Senior Adviseur Adviesorganen (bedrijfskundige)